NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE

Nasz warsztat samochodowy gwarantuje Państwu fachową i miłą obsługę oraz rzetelność i terminowość w zakresie powierzonych nam zadań. Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów pozyskaliśmy wykształconą kadrę pracowniczą oraz specjalistyczny sprzęt. Nasze starania zostały docenione i uznane przez firmy, które podpisały z nami umowę współpracy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Miła atmosfera i zadowolenie naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów, które jest dla naszej firmy najważniejszym wyzwaniem.

OFERTA USŁUG

Samochód zastępczy

Oferujemy krótko i długoterminowy wynajem samochodów. Posiadamy ok. 20 samochodów m.in.: Renault Clio, Opel, Corsa, Dacia Logan, Skoda Fabia, Fiat Panda, Peugeot Partner wyposażone w nowoczesne systemy ABS, poduszki powietrzne oraz klimatyzację

Pomoc drogowa

Posiadamy do tego niezbędne umiejętności oraz fachowy sprzęt, który jest niezawodny w każdych warunkach. Na chwilę obecna dysponujemy trzema lawetami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usuwanie szkód

Zgłoszenie szkody ma wpływ na jej dalszy sposób likwidacji, dlatego nasza firma proponuje Państwu kompleksową likwidację szkody, począwszy od jej zgłoszenia, przygotowanie samochodu zastępczego na etap naprawy, aż po odbiór samochodu w uzgodnionym terminie.